Доставка

Шановні покупці! Весь товар на сайті може бути надісланий Вам у будь-яку точку України за допомогою компанії "Нова пошта".

Для мешканців м. Одеса товар можна забрати самовивізом.

Надсилання/видача замовлень проводиться наступного дня після оформлення замовлення. У деяких випадках можливе надсилання або видача в день оформлення.
 


Увага: доставку та витрати на пересилання грошей оплачує покупець!

Способи доставки:

1. Компанія "Нова пошта"


Найбільший за кількістю відділень вантажоперевізник. Відправлення здійснюється щодня, крім неділі. Ми здійснюємо упаковку товару власними силами (спінений поліетилен або повітряно-бульбашкова плівка), тому покупцеві не доведеться платити за упаковку Новою поштою, тим самим знижується вартість доставки. В окремих випадках (наприклад терміновість) іноді упаковка робиться вже у відділенні нової пошти. Також робимо точне зважування і розраховуємо реальний обсяг посилки. Тобто. ніяких зайвих переплат. Мінімальна вартість доставки по Україні на 2023 рік: 70 грн. Подробиці та карту відділень дивіться на САЙТІ

Є послуга "післяплата". У разі вибору післяплати, як способу оплати, зворотну доставку грошей оплачує також покупець. На сьогоднішній день ця сума дорівнює 20 грн. + 2%.

2. Самовивіз

Підходить для мешканців міста Одеси. Час та місце видачі попередньо узгоджуються за телефоном.

 

Інтернет-магазин 5volt Одеса
5volt © 2015-2024