Про нас

Ласкаво просимо до магазину електроніки для творчості 5volt!

Наш магазин розпочав свою роботу у 2015 році.
Основна спеціалізація - продаж електронних модулів, різних вимірювальних систем, обладнання та корисних у побуті пристроїв.
Ми завжди намагаємось підтримувати якість на належному рівні та йти в ногу з часом, щодня поповнюючи асортимент товарів. До Вашої уваги кілька категорій з товарами, зручна система замовлення та постійна технічна підтримка. На всі Ваші запитання відповість технічно грамотний інженер-технолог.
Доставимо товар до будь-якої точки України, відсутні в магазині позиції можемо привезти на замовлення.
Завжди раді новим клієнтам :)
Пам'ятайте, наш девіз – порядність! Приємних покупок!

10 пунктів чому варто купувати саме у нас!

1. Абсолютна відсутність обману та "кідалова". Тільки форс-мажор може вплинути виконання замовлення.
2. Ми гарантуємо ціну та наявність товарів на щоденній основі. Зателефонувавши нам, ви не почуєте, що "такого товару немає, купіть ось такий самий тільки інший", або "вибачте, сьогодні ціна змінилася".
3. В нас нема мінімальної суми замовлення. Можна зробити замовлення на 2 гривні і воно теж буде відправлене.
4. Ми самі пакуємо наш товар. А значить, ви не платите за упаковку на Новій пошті, а також гарантуємо, що габарити і вага товару будуть пораховані правильно
5. Ми не втрачаємо замовлення. Кожне замовлення, зроблене через сайт буде оброблено. Головне - будьте на зв'язку, пошта та телефон.
6. За кожним замовленням, яке надсилається Новою поштою, клієнт отримає смс-повідомлення з номером декларації відразу в день відправлення.
7. Ми не пишемо самі собі захоплені відгуки. Кожен відгук на промі – від реального покупця.
8. Всі дані, які ви вводите при оформленні замовлення, є абсолютно конфіденційними. Вони зберігаються лише у внутрішній базі магазину та не надаються третім особам.
9. Відсутність спаму на електронну скриньку після покупки в нашому магазині, відсутність смс, не пов'язаних із замовленням, відсутність нав'язливої ??реклами
10. Ви знатимете точну дату відправлення Вашого замовлення.

Інтернет-магазин 5volt Одеса
5volt © 2015-2024